kısa çöpü çektiniz, okuyun bakalımNe yapalım aziz okuyucu bu gün de böyle....

Kısa çöpü çektiniz, ben de sizle kısa kısa kendim hakkımdaki notlarımı paylaşıcam. Siz artık uzun uzun asker hikayesi ya da pehlivan tefrikası gibi anlattığımı varsayın...
Senin özelin kimin umrunda İbram! dediğinizi duyar gibiyim, demek ki ben duyarlı biriyim... Olsun, varsın kimsenin umrunda olmasa da paylaşıcam, kaçamazsınız... Sol üst köşedeki X çarpıyı da kilitledim zati.
Mecburen okuyaceksınız...


1- ŞOK ŞOK ŞOK.....AÇIKLIYORUM BEN Bİ ÇOK BLOG'UN EBESİYİM.
durmadan millet merak ede dursun... Siminya'nın da pipi si var mı? Pucca yakalarsa öper mi , bi dost gerçekten dost mudur, şişman mıdır diye?
İşte açıklıyorum; İbram abiniz aslında İbram ebenizdir... dişi kişiliğini özenle saklayan İbram bi çok blog bebesinin ve kişisel web sitesinin doğumunda ebe'lik yapmıştır. eski bir webmasterdir. hain kurt'tur.... kızlara free site yapan bir lafebesidir. yeterince gaz verince dangalağın önde gidenidir...


2- 65 YAŞINDAYIM. KÖY AĞASIYIM, 4 HAN'IM, 35 TORUNUM VAR.
Ayriyeten haberiniz olsun. aslı yok yaylasında, 1500 (ps) oyunum var benim... oynamaya beklerim. demedi demeyin.

3-BECERİKSİZİM, HER ŞEYİ DİYEMEM, HER HALTI YİYEMEM
Hakkımda iyi ve kötü düşünenler... yanılyorsunuz. hepiniz doğru, hepiniz haklısınız...
hayatımın hiç bir döneminde ağvam avradım olsun diyemedim mesela... şu kızı bi xtim ki de diyemem... argo bilsem de kibar feyzo sayılırım.
ben biliyodum zaten derseniz darılmam, anlayışla karşılarım.

4- İYİ BİR İNSAN MÜSVEDDESİYİM, KIRILIRIM, DARILIRIM.
bakmayın haha ho, kakara kikiri olaylarına. naif bir adamımdır. düşünceli hergeleyimdir.
üzerseniz darılırım, kolay kırılırım, küserim bile... ayrıca böbreklerim kalbim kadar hassastır. üzülünce çok pis ağrır, fena kum dökerim...

5- MATRUŞKA GİBİYİM, İBRAM VARDIR İBRAM İÇRE
Rus'larla tek akrabalığım dedem Baltacı İbram'a dayanır ama yazı stilimdeki tutarsızlıktan mı, ruhumdaki dalgalanmalardan mıdır bilmem, beni tanıyan dostlar "ibram var İbrahim içinde" diyorlar işi tasavvufa vurup... Belki de vardır lan, açıp bakmak lazım. Ayrıca fena İbra'cıyımdır(terör örgütü değil len) . Dostlarımı tasdikler, İbra' ederim.

6-KENDİMİ İŞLETİYORUM, SİZE DE PAY VERİYORUM
Yok düşündüğünüz türden bişey değil. Hemen başımıza Parsadan kesilmeyin. yani aklınıza gelebilecek en kötü ihtimal değildi kasdettiğim. henüz sermaye sıkıntım o düzeye gelmedi.
Meramım insanın kendini ti ye alabilmesi. kendisiyle alay edebilmesi. blog yazan bir çok kişinin de kendisiyle dalga geçebildiğini düşünüyorum. başarılarının altında yatan biraz da bu olsa gerek. yoksa didaktik ve (her anlamda) ders veren, kafa ütüleyen blogları kim okuyacak... di mi?


7- ARKASI KİMBİLİR YARIN, BELKİ YARINDAN YAKIN
Peşin peşin, kimseyi mimlemiyom. Sadece kendimi dinliyorum ve size de playback yaptım. Ayşe teyze dilim, sorunlarınızla ilgilenmem ama yorumlarınızı beklerim. Ayrıca vesikalık fotoğrafını göndermeyen herkesi de öpmüyorum...
Bu yazıyı paylaş: :

11 Yorum var:

 1. Ben seni her halinle seviyom İbraam kabülümsün :)))

  YanıtlaSil
 2. ben fotoğraf göndermem ama öp beni öp beni ahahaha :D ayrıca şişman filan ayıp oluyo çok rica ederim ama:D

  YanıtlaSil
 3. kendinle dalga geçtiğin kesin... ama biz ibrahimin de ne olduğunu bi görmek isteriz.. :Pp

  YanıtlaSil
 4. efsa: hayatımın sigortacısı. biliyodum benle ilgilendiğini:) param yüzünden dil di mi?

  bi dost: şişman mı demişim ben pişman demek istemiştim. platonik aşkların ay üssü alfası... tostumu yedim, vesikalık bekliyorum...

  sewimsizbilgin: yaşını bilmiyorum ama bir sözlük al önce sonra sev kelimeleri, öp okşa, oyna onlarla bir çocuk gibi, takla attır, salıncağa bindir, kucağına al, saçlarını tara... dilimiz çok zengin, inan zamanla olur.

  Serzeniş Meraklısı: yakında bu sinemada... doğa bekleriz.

  YanıtlaSil
 5. Yok yok fabrikaların, arabalarının sigortasını almak için falan hiç değil... :PP Ben sadece seni önemsiyorum, yemişim poliçeleri :)

  YanıtlaSil
 6. Sen sen hep sen biz sseni seviyoruz ipram :):)böylede seviyoz öyle seni bizler var ettik biliyorum ama yinede ne seninle nede sensiz ipramm...:)

  YanıtlaSil
 7. ben de yazılarının ama özellikle bezelyenin hastasıyım:)) Allah bağışlasın...

  YanıtlaSil
 8. ateş böceği: benim de sevdiğim bi kaç böcekten birisin:) bi de kelebek var azcık da arı:)

  YanıtlaSil
 9. ben senin kim olduğunu biliyorum ki.

  YanıtlaSil
 10. ben de bildiğini biliyorum ki;)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar