Şşşşt. Aloo kime diyorum ben?


Sevgili Saygıdeğer okuyucu: Birikmiş bir kaç blog yazısını biraz iştah yokluğundan biraz iş çokluğundan bir kalemde çıkarayım istedim. Klavyeye dokundum, tuşlara bastım, blog yazımı yazdım. Buyrun, Okursanız...
1- Kadinus Cesidus'ları yazdıktan sonra "erkek çeşitlerini" de yazmam konusunda bir kaç dosttan ısrarlı teklifler aldım. Ama dedim ya bu konu kadınların işi. Çünkü ben pek tanıyacak kadar erkeklerle sıkı fıkı olmadım. Bilemem. Yine de sizlere özellikle net aleminde uzak durmanız gereken bir kaç erkek çeşidini yazarak kıyak geçmiş olayım. Buyrun:

a- kuzu postunda dolaşan kurt adamlar (nete yeni giren, bunalımdaki kadınları birkaç tatlı söz, bir kaç güzel resim, sunu video ile avlarlar) aman dikkatli olun, fena çarparlar.

b- sanal aşıklar (kolayca arızaya bağlayabilen tiplerdir. başınıza bela olurlar. önce davranışları hoşunuza gider ama ondan sonra tüm hayatınızın sahibi olmaya çalışırlar. kıskanırlar, trip yaparlar, mail vslerinizi okumaya kalkarlar. ayrılırsanız sağda solda dedikodunuzu  yaparlar. huzurunuzu kaçırırlar.

c- evli ama mutsuzlar (ah canım deyip acıklı öykülerini dinlersiniz ve bu dünyada ne kadınlar var böyle cici adamları üzüyorlar diye teselli edesiniz gelir. özellikle yaşlı ve olgun erkek meraklısı iseniz aman dikkat. bu adamların öyküleri hep aynıdır, sizin gibi dinleyenleri değişir sadece.)

d- üstadlar, çok bilmişler (iyi yazarlar, iyi kasarlar, eski kaşarlardır. yazdıklarınızı onlara beğendirmek isterken kurbanları olabilirsiniz. hazretler tarafından kabul göreyim derken azıcık araştırırsanız o tezgaha ne ilk ne de son düşen olduğunuzu görürsünüz. aradığınız yalan ve sanal aşkı kısa süreliğine size yaşatabilirler. bile bile lades olmak isterseniz, orası size kalmış.)

e- sanal jigololar (orta yaş bunalımına düşmüş kadınları hedef alırlar. överler, methederler, unuttuğunuz çiçek ve güllerle sizi karşılarlar. bunların dişi modelleri 100 kontöre tavken, bu delikanlılar daha masraflıdır. reele sıçratırsanız kredi ve kefalet ile başlayıp, iliğinizi kemiğinizi kuruturlar.

f- The İbrahim Ortach'lar. (en tehlikeli modellerdir. dudak ve kulak mesafesinden çok daha uzak durmanız şiddetle tavsiye edilir.)

2- Sevdiğiniz erkek tarafından bir gün terkedilmek istemiyorsanız,  aşağıdakilerin bir veya bir kaçını asla yapmayın.

a - Sesiniz erkeğinizden daha yüksek çıkmasın. Bağırıp, çağırıp onu sık sık azarlamayın.

b- Size hediye alıyorsa, beğenmemezlik etmeyin. Memnuniyetsizliğinizi fazla ve anında belli etmeyin. Nankörleşmeyin.

c- Erkeğinizi fazla serbest bırakmayın ama çok fazla da üstüne düşüp, hesaba çekmeyin. Sonra o da sizi hesaba çekmeye başlar da, burnunuzdan fitil fitil getirir. Bir erkeğin bahane bulup, suçu üzerinize atabilme kapasitesi 10 kaplan gücündedir.

d- O kankam, bu arkadaşım, bu daha çocuk sayılır diyerek eski, yeni sevgililerinizi  ya da hayranlarınızı ona itelemeye çalışmayın. Kıskanmadığını sandığınız bir erkeğin bile tersi çok pistir.

e- Bir erkeğe yalan söyleyecekseniz iki kere düşünün. Çünkü erkekler yalan konusunda uzmanlaşmışlardır. O yüzden yalancı yalancıyı dakikada tanır, bilir. Hiç ummadığınız bir anda fena yakalanırsınız.

f- Size sabrettiğini farketmişseniz, merak edip sınırlarını zorlamayın. Yeterli sıcaklığa ulaşmışsa bir erkeğin öfkesi sudan çok daha çabuk kaynar.

g- Benim şu an aklıma gelenler bunlar ama bir dip not olarak da diyebilirim ki: Yukarıda sayılanları toplum içinde, arkadaş yanında hiç yapmayın. İki kere olumsuz etkilidir.

Şimdilik benden bu kadar, kalın sağlıcakla.

T.İ.O
Bu yazıyı paylaş: :

0 Yorum var:

Yorum Gönder

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar