tuu yazıklar olsun sana be Hadise!esef le kınıyorum...
yazıklar olsun diyorum sana hadise... bütün blog yazarları furyasına ben de katılıyorum. tuuuu kaka!.. Hadise..

neydi o sarkık göbek canım, neydi o kırmızı donlu dansöz kıyafeti....
yazıklar olsun sana. sen kadınlarımızın 90 60 90 ve göbeksiz olduğunu bilmez misin
formunu korumayıp bizi dünyaya rezil ettin. bir de bağışıklık sistemin bozulmuş muş. yazık sana, biz seni bu günler için mi yetiştirdik?

sen ki eurovision u kazansan ekonomik kriz bitecekti. yoksulluk işsizlik kan davaları faili meçhul cinayetler. herşey bitecekti. bitemedi senin yüzünden. yazıklar olsun sana be hadise!

sen ki her biri kendi çapında dünya birincisi futbol takımlarımızın gururu ile oynadın.
biz avrupayı titreten kanunilerin, baltacıların torunlarıydık. sen rusyadan bir birincilikle bile dönemedin. tuu yazıklar olsun.

sen ki her birisi ilkokuldan beri sınıfının birincisi, her biri öss şampiyonu. blog yazarlarımızın gururunu incittin. sen ki her biri dünya güzeli kızlarımızın umutlarını küstürdün. şu bloggerlerimizin çektikleri acılara bir bak da kendinden utan. ah hadise ah.. yaktın bizi!

iki paralık ettin dünyadaki itibarımızı. işkence listelerinde olmayan adımıza leke sürdün.
kadına yönelik şiddet senin yüzünden başlayacak yine. sokak hayvanları, senin yüzünden telef edilecek ilk defa. senin yüzünden çocuk ölümleri yine artacak ülkemde. senin yüzünden işsiz kalan insanlar intihar edecek. yazıklar olsun sana be hadise!

her yıl spordan, müziğe her dalda birincilik kazanmaya, her yıl yeniden dünya ve avrupa şampiyonu olmaya, her yıl yeni bir teknolojik buluş yapmaya. her yıl okşanmaya, pohpohlanmaya alışık gururumuzu kırdın.

senin yüzünden göbek dansımız iki paralık oldu. senin yüzünden artık turistler şiş kebap rakı istemeyecek. senin yüzünden göbeğimizi ve donumuzu herkese göstermeye utanacağız artık. yaktın bizi be hadise!.

şu bloglara bir bak. bütün dünyanın ilgiyle okuduğu her biri kendi çapında nobel sahibi bloggerlerimiz nasıl üzgün. kazansan başka türlü yazarlardı ama; zaten hepsi de biliyorlardı senden birşey olmayacağını. zaten hepsinin fiziği de senden güzeldir eminim.

sen ki; dünyanın en büyük 3. ekonomisi. en gelişmiş en çağdaş 3 ülkesi arasında gösterilen,
insan hakları şampiyonu bir ülkenin; eurovizyonda ikincilikden aşağı derecesi olmayan bir ülkenin gururunu incittin, bizi adam gibi temsil edemedin be hadise!

yazıklar olsun sana bizi birincilikten ettin.senin yüzünden 4. olduk be hadise
ah ulan hadise! yazık sana, tuhhh sana. bizi cümle aleme rezil ettin!

hamiş:
sahi 5nci kimdi ingiltere mi? / fransa ve almanya nerdeler gören oldu mu?
Bu yazıyı paylaş: :

0 Yorum var:

Yorum Gönder

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar