Merak delisi kadınların burcu: İkizler
İKİZLER BURCU KADINI (22 Mayıs - 21 Haziran)
Ben kadının zeki, çalışkan çevik, fanilatik olanını severim diyorsanız ayağınızı kaldırın çünkü ikizler kadınının üstüne bastınız. Hava gurubunda olduğundan oldukça havalı ve bi yerleri kalkık olan ikizler kadını alışık olmayanlarda "dur bi dakka, noluyoruz ya!" etkisi yapabilir.

Canlı, kıpraşık, iki adet güneş enerjisi pili ile çalışan bu burcun kadını serseri rüzgar gibi esip, ordan oraya savuran ve savrulan ilginç bir bünyeye sahiptir. Bu burcun kadını ufacık veletken bile özgürlüğüne düşkündür, ta o zamandan kendi pad'ini kendi değiştirmesi ile ünlüdür. O yüzden kadınınız molpedini marketten kendi alabilir. Size aldırıp konu komşuya madara etmez.

İkizler kadını risklerden hoşlanır. Bu yüzden dur bakalım nolcak diye başladığınız bir ilişkide kısa sürede ikizleriniz olabilir aman dikkat! Gizemleri keşfetmeye bayılır. O yüzden pozisyon zenginliği de vaad eder. Başına gelenler genelde meraktandır ama o bu huyundan vazgeçmez.

Yeniliklere düşkündür. Fazla sıkarsanız sizi de değiştirip, dur bakalım bu sevgilimin yeni modeli var mı diye düşünebilir. Spora düşkündürler. Extrem spor dallarına ilgileri vardır. Hareketli, neşeli cıvıl cıvıldırlar. Hatta ikizler olduklarından dolayı iki ya da üç işi bir arada yapmak hoşlarına gidebilir. Bu yüzden hayalinizde masum grup fantezileriniz varsa ikizler tam size göredir. Nasıl olsa bir müddet sonra sabah başka, akşam başka bir kadınla hissedeceksiniz kendinizi.

İkizlerin bir tarafı "kalk gidelim, diğer tarafı b.k yeme oturalım" demeye başladı mı ikizler kadınından korkmak lazımdır. Korkmak derken saldırganlaştırmaz bu hal onu. Bilakis kendi içine kapanmasına, üzülmesine, kendi ile çatışıp içindeki çocuğun kırılıp dökülmesine yol açar. Bu durumda size de bir değil iki kadınla uğraşmak düşer.

İkizler canları istiyorsa sizinle iyi iletişim kurarlar. Eğer ikizler kadını sizi istemiyorsa veya sohbetiniz onu sarmamışsa sizi iğnelemekten, küçümsemekten, azarlamaktan veya alay etmekten, küstahlaşmaktan hiç çekinmez. Artık kalkan yerlerini indirmek size düşer. Burnunun ortasına mı vurursunuz....... yoksa.... gerisini ben bilemem:) Şaka şaka incitmeyin ikizleri yahu.

İkizler burcu kadını birden fikir değiştirebilir. Siz farkına bile varmazsınız ama birden ruh ikizi devreye girip, neşeli giden sohbetinizi, somurtarak tamamlamanıza yol açabilir. Bu olayı bilmezseniz "Ulan nie kıçı, başı oynuyo bu kadının?" diye düşünebilirsiniz.

İkizler kadını iletişimlerinde vericidir. (ilk buluşmada ise değillerdir :p) Hayalperestseniz hayal kurmanıza izin verir. Üstelik bunu size pek de çaktırmadan yapabilir. Bazen de gerçekçiliği tutup, içinize hüzünden saraylar inşa edebilir. Orası şansınıza ve sevgilinizin adet takvimine kalmış.

İkizlerin en büyük handikaplarından biri de bitmek tükenmek bilmeyen öğrenme dürtüleri, merakları, öğrenme, sahip olma tutkularıdır. Her b.ku bilen kadın olmak zorundadırlar sanki. Bu yüzden eğitimleri için aşklarından vazgeçtikleri veya çarşı, pazara ne gelmiş diye bakarken evde yemek yapmayı unuttukları görülmüştür.

İkizler burcu kadınına kendi aklının yatmadığı şeyleri kabullendirmeniz zordur. Yani "Uysa da koysan dediyse, uymasa da kodum demeniz" mümkün değildir. Siz iyiliği için de bir şey yapıyor olabilirsiniz ama aklı yatmıyorsa bu konuda ona hiç birşey yaptıramazsınız. Öyle yetenekli şekilde kıvırır ki, sonunda herşey onun istediği yönde gelişir ve istediği gibi olur. Oryantale doğuştan yeteneği vardır yani.

İkizlerin en çok yıprandığı konu ise duygusal ikilemlerdir. Mutluluk yaşarken bile içlerinde hep bir burukluk olabilir. Bir yanları sevinirken, diğer yanları üzülebilir. Bir tarafı onaylarken, diğer tarafı olmazlar üretebilir. Bu yüzden kanatlanıp uçma süreleri çok kısayla, epey uzun arasında gidip gelebilir...

İkizler kadını tüm bu çelişkilere rağmen güçlü bir yapıya sahiptir. Ne istediğini zaman zaman bilemese de karar verdikten sonra uygular. Kalbinin ya da aklının sesini dinlemeye karar vermişse gerekeni yapar. Kalbi ne yazık ki zaman zaman aklına yenilir. Önce tutkuyla severken bir müddet sonra kendi bindiği dalı kesebilir. Aman üstünde bir ikizler varken dalınıza dikkat edin...


İKİZLER BURCU ERKEĞİ
(22 Mayıs - 21 Haziran)

Aman aman hiç çekilmez. Ne diyeceğini bilmeyen bir ikizler erkeğinden daha kötü ne olabilir.. Bir akşam yemeğine çıkma teklif ederken, yoksa sinemaya mı gitsek kararsızlığı ile sizi sinir edebilir.

Siz en iyisi mi Yengeç burcu İbramlarını sevin. Yengeç burcu İbramları
ikizlere takke kabilinden şapka çıkartılacak yeteneklere sahip kişilerdir. Candırlar, sevecendirler. İyidirler, güzeldirler, hoşturlar.   İbiştirler...:)

Bu yazıyı paylaş: :

10 Yorum var:

 1. hahaha benim sevdiceğim ikizler burcu... :D:D
  sadece bunu söyleyip bıraksam, yiğidim aslanım yengeç burcum ibraam anlar mı beni? bu yorumu da yorumlar mı acep? :D

  YanıtlaSil
 2. Hemen hemen son kırk yıldır ikizler burcuyum gayet de memnununm bundan işte. İbraaam ne derse desin

  YanıtlaSil
 3. Çok doğru dedin İbram. KYBELE F tammmmmmmmm bir ikizler tammmmmmmmmmmmmmm. İkizler burcu kadını iyidir diğer tüm burç kadınlarından....

  YanıtlaSil
 4. İkizler burcuyum ve okurken hakkaten böyleyim yahuu demekten kendimi alamadım. Mutluyken bi anda mutsuz ya da basen kararsız haller vs.. Süper olmuş yazı :)

  YanıtlaSil
 5. İbraaaam: paylaş butonu eklesende facebookta paylaşsak ne iyi olur :) (ikizlerden birisi çok tembeldir :))

  YanıtlaSil
 6. @Serzeniş Meraklısı: kim o bakim yengemiz:)) yorumun oldukça yorucu dur ben bi düşünim bu konuda :p

  YanıtlaSil
 7. @bucera: 40 yıldır ikizler burcunda durman bile bir kararlılık göstergesi. yok yok sen ikizler olamazsın:) doğruyu söyle arada burcunu değiştirip atmıyo musun kendini alemlere akmıyor musun?

  YanıtlaSil
 8. @Çilek: O sizin süperliğiniz:) ya da ikizler burcu kadınlarının cinsliği :p

  YanıtlaSil
 9. @Kybele F: ekledim. ikizinizin isteği üzerine:)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar