Hakiki lezbiyen olsun canımı yesin / Hatıra defterimden
Kadınlarda nedense 3ncü cinsi destekleme eğilimi vardır. Pek bir severler bizim gay olmamızı ama nedense kendileri lezbiyenlerden hoşlanmazlar.

Bu biraz da kendinize takın ipneler demenin kibarcasıdır ama hangi kadına sorsanız kahir ekseriyetle "gaylerin, travestilerin" sorunları ile ilgilidirler. Bir daha dünyaya gelsem "gay" olurdum diyen kadınlar görmeniz çok zor bir ihtimal değildir. Pek bir yürekten onların ilişkilerini onaylarlar falan filan. Bu konuda kendi kişisel kanaatimi belirtmiyorum efendim.

Nedense bizim kendimizi d/üzmemiz pek hoşlarına gidiyor kadınların. Bir kuyruk acıları var sanki bu konuda. Yeter beyler birazıcık da sizin canınız yansın gibilerden...

Ancak biz erkekler de kahir ekseriyetle lezbiyenliği desteklememize rağmen orta yerde doğru dürüst lezbiyen blogları göremeyiz. Bu konuda yazan "ces" kardeşimizin yazısından sonra da pek bir gelişme olmadı. Yani gay blog yazanlarının pek çoğu gay olmasına rağmen lez blog yazarlarının çoğu bay malesef:)

Evet itiraf ediyorum bir ara akademik bir çalışma için :p ben de yazdım böyle bir blogda. Lezbiyen blog yazarlığı yaptım yani. Bir hayli de izleyicim, hayranım oldu kısa zamanda. Erkek arkadaşı ile gezdiği için abisinden yediği dayakla lezbiyenlik yolunda ilerlemeye başlayan Nevin kızın acıklı hikayesine ağlayanlar, onu teselli etmek için uğraşanlar vardı bi hayli.

Ufak tefek asılmalar da sözkonusuydu tabi. Devam etseydim de bi hayli olurdu. C
iddi ve bir tesbit bunların (lezbiyen blog yazarı görünenlerin) çoğu erkek. Bu tesbite kesinlikle katılıyorum..

Bir keresinde girdim öyle bir chat odasına 2 dakkkada bütün krolar sardı etrafımı. Sonra araştırmacı gazetecilik yapıyom felam diyince; Len olm bütün mallar toplanmış bekliyorus burda. sap sap. dediler. Şükür allahtan madem geldin seni zorla lesbiyen yapalım demediler.. Adem dedim sarktılar.. bari havva olim dedim yine ademoğluğunun hain emellerinden kurtulamadık.

O yüzden derim ki her zaman. Hakiki lezbiyen blog yazarı olsun canımı yesin...

Bu yazıyı paylaş: :

5 Yorum var:

 1. Bu konuya İslami açıdan baktığım için hiçbirini hoş göremiyorum İbrahim Abi, ama benim de gözlemlediğim kadınlar gay lerden hoşlanıy. Bence bunun nedeni onları biraz anlayabilen karşı cins olmaları ve onlara asılmayacağını bilerek rahat davranmaları. Hiç öyle bi blog görmedim açıkçası, araştırmadımda.. Boşver sen onları, araştırma için bile yazma, ama acıdım şimdi sana sulananlara :))

  YanıtlaSil
 2. yalan ipram abi yalan bu sanal elalem ayakları:)
  kimseye gerçekte bile güvenilmezken nerde ki sanal da güvenilsin. ;Bakarsın ben bile belki yalançı lezbiyen blog yazarıyımdır:))
  şaka şaka inme inmesin sonra belirteyim de:))

  YanıtlaSil
 3. @mutluysamnehoş: hangi gayler sizi anlıyor:) yumuşak olanlar mı:))

  YanıtlaSil
 4. @bad-ı esrar: efekkk.. şüpheleniyodum zati:p zanal dünya, yalan dünya:) ama zaten dünya yalandı ya:))

  YanıtlaSil
 5. Genellemene katılıyorum ibrahim. Ne yazıkki bacyanlar kendilerini pek ifade etmek istemiyorlar net alemine. Ya da bir kadının bilgisayarda birşeyler yapabilmek için genelde erkeklere ihtiyaç duymasından kaynaklanıyor olabilir :)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar