Leyla'dan geçme vaktidir.Her gördüğün Leyla'ya Mecnun olmaya gelmez bu alemde. Evet itiraf ediyorum; dünya kadınlar günü dolayısıyla sizlere bir önceki postta mektubunu yayınladığım Leyla hanım da empatik bir İbrahim Ortaç karakteridir.

Leyla Metin bir kadınları anlama çabasıdır. Gaydırı kuppak bir çalışma değildir. Yazarın abazanlığından ürettiği "ah bir kadın olsam" hayali olmadığı gibi hayranlarından korunmak için kendine sanal bir aşık (reklam aşkı) yaratma çabası da değildir.

Leyla hanıma sanal alemde övücü mailler, arkadaşlık teklifleri vs gelse de kendileri hiçbir allahın erkek kuluna ilgi duymaz frijittir.Öyle gtalk, msn, chat muhabbetleri yoktur.

Özetle yazarın ibneliğe çalışan tek tarafı aklıdır. Nitekim bu yüzden Leyla hanım çok meşhur bir blogger' da değildir. (Bu şansını bir kaç köşe yazarlığı teklifini kabul etmeyerek geri tepmiştir:)

Zaten okuyanlar bilir İbram abiniz daha önce de "dikkat ayşe teyzeniz olabilirim" diyerek okuyucularını uyarmıştır.

Dileğim insanların bir çok konuda olduğu gibi kadın, erkek diye kamplaşmadan önce,  öteki olmadan hayatın anlamsız olduğunun bilincinde olmaları ve "empati" algılarını yükseltip karşı cinsi (ruhen) anlamaya çalışmalarıdır.

Hamiş: Sanal alemdeki ünlü bloggerlerimizden biri de başka bir İbrahim abi karakteri olabilir. Uyarmadı demeyin;)


Buyrun Leyla Metin hanımın profili

Birkaç da blog yazısı :
Bu yazıyı paylaş: :

4 Yorum var:

  1. Ne akllı kadınım :)))daha leyla demeden anlamışım bu kadının bir ibraamm olduğunu eh artık bu siyah kelebekle bir röportaj yaparsın. Bak bu bir davettir tüm prensiplerini kır ve kabul et lütfennnnnnnnnnnnnnn e mail adresin yok soruların bile hazır. Bana bir e mail adresi yolla ve bir söyleşi yapalım :))) Leylanın hatırına :))

    YanıtlaSil
  2. Güzel kadındı rahmetlik :P

    YanıtlaSil
  3. @siyah kelebek: çok zekiye siniz:) efendim. leylanın hatırını kıramam. kendisinin hatırını çoktur bende :p

    YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar