İlk cinsel deneyim - 2
Yeğen önce bir kaç dua okudu, kısa birşeyler. Dediğine göre "3 kulhu, bi elham" ile bile gelirlermiş. Derken soru cümleleri kurmaya başladı. Geldin mi, geliyon mu? tarzında. Sonra üstünde üçümüzün işaret parmağı olan fincan başladı hareket etmeye...


Önce n'oluyoruz falan dedik, sonrasında fincan harflere gidip gelmeye başladı. Sanırım yeğen fincanı bir şekilde ittiriyor diye geçirdim içimden. Azıcık daha yoğunlaştım parmak ucuma. Yok, karşımızda "in ya da cin" ne varsa ciddi ciddi bizimle iletişim kuruyordu.

Normal sohbet tadında olmasa da yeğen bir şeyler sordu, bizden de bir şeyler sormamızı istedi sorduk. Bizim şaşkın bakışlarımız ve azıcık tırsmış halimiz devam ederken, resmen Saadettin TEKSOY tadında muhabbet ettik "cin" arkadaşla fincan yardımıyla. Bir müddet sonra "cin" arkadaşı göndermeye karar verdik ve gönderdik. Korkunç değil ama ilginç bir deneyim olmuştu bizim için. Biz arkadaşla hayretle birbirimizin gözlerine bakarken, yeğen anlatmaya devam ediyordu.

-"Cin'lerin erkeği dişisi olurmuş (gay'leri ya da lezbiyenleri var mı soramadım)".
-"Müslüman’ı, hristiyanı, ateisti olurmuş."
-"Ciddisi, öfkelisi, sinirlisi, gıcık ya da komik olanları olurmuş"

-"İnsanların iyisi ile kötüsü ile arkadaşlık yapanı, kanka olanı olurmuş"
-"Aslında, dileyen herkes onlarla kolayca iletişim kurabilirmiş (tabi ben gibi tırsmazsa)"
-"Getirmesinden önce, göndermesini öğrenmek durumundaymışsın. Kibar ve usulünce"

Yeğen gittikten bir kaç hafta sonra bu konu geldi yine arkadaşla aklımıza. "Ulan bizi kesin işletti bu" diyerek hazırladık yine sehpayı, kâğıtları. Başladık ondan gördüğümüz kadarıyla seslenmeye. Ancak biraz daha özensizdik ve onun çağırdığı "cin"in adını unutmuştuk. Rastgele seslendik. "dur bakalım n'olcak?" diyerek.

Bizim fincan yine başladı gidip gelmeye, bu sefer "ödümüz şeyimize" biraz daha karıştı. Karanlıkta birbirimizin yüzüne baktık. Bir "cin" daha bizimle iletişime geçiyordu. Ancak bu kez sorularımıza "dandik" cevaplar alıyorduk. Resmen gelen her kimse "korktuğumuzu" anlamış olmalıydı. Abuk, subuk cevaplar, düşük kelimeler. Bu cin pek iyi Türkçe bilmiyor herhalde dedim arkadaşa, gülüştük. Ama karşıdan gelen cevapla azıcık daha "zçtık" çünkü fincan biraz daha sertçe sağa sola giderek "alay etme" yazdı. Biz içimizden "euzu besmele" çekmeye başladık.

Her neyse. Usulünce "cin" arkadaşa "bye" dedikten sonra ışıkları açtık ve kendi kendimize "bu işin .oku" çıkacak diyerek iletişim kurmaktan vazgeçmeye karar verdik. Geçmişe dönüp baktığımda "ilk cinsel deneyimden" aklımda kalanları sizlerle paylaşacak olursam.

1- Bu işlere meraklanmak, öyle pek de matah birşey değil ama meraklanan herkesin bir şekilde iletişim kurma ihtimali var. Yalnız azıcık işin ehli olmazsanız, "cinTV" çekiyor da "karlamalı çekiyor" biraz.

2- "Hadi ya! Bu devirde cinlere mi inanıyon İbram abi?" diyonuz ihtimal içinizden. Ben de diyorum ki "Mars'ta su bulunmuş" dediler, yediniz. Uzaylılar geliyooo desem,kesin aklınız yatar. Vampir filmleri kapalı gişe oynar. Heros vs.yi zaten "inandık, iman getirdik" tadında izliyoruz.
Ne diyeyim. İnsanoğlu bu burçlara, Mistik güçlere, Çakra’lara inanır da Cin’sel konular aynı zamanda Din’sel konularla uyumlu diye inanmayabilir. Bu konuya fazla kafayı takmak gereksiz, “Cin”ler yerinde sağ olsun ama illa merakınız varsa buyurun kendiniz deneyin, görün.

3- Ben ise zamanında bu işlere biraz daha merak sarıp, bunun bir bilgisayar programını yapsam "Cinchat" falan oluştursam. CinMSN'si falan icat etsem diye kafayı yordum falla. Salaklık parayla değil ya, yaptım işte. Nitekim siz de olayı abartıp "Google"a başvurup bir "CinTALK" uygulaması isteyebilirsiniz.

Uzun lafın kısası, benim ilk cinsel deneyim de böyle bir şeydi. Başkalarının ballandıra ballandıra anlattıklarına benzemese de bu da benim hikâyem işte. Umarım en azından bazılarınızın hoşuna gitmiştir.

Saygılar.....

Bu yazıyı paylaş: :

14 Yorum var:

 1. :))))))) e güzel gayet güzel...benim gibi korkmadığı şeylerin sayısını bir elin parmaklarını geçmeyen biri için bile yazıyı sonuna kadar okumuş olmak büyük bi başarı...

  Siz çok cesurmuşsunuz helal walla..özellikle 2 . fincanla sohbet olayı ki ehil kişi yokken yanınızda:) çok cesurca buldum helal :)

  Bu ara da Cinlere inanmıyorum diye bişey diyemez kimse ...daha doğrusu müslüman kimse diyeyim...Malum ayetlerle anlatılmışlar...

  Saygılar...

  YanıtlaSil
 2. Vay anasını.Ama inandırıcı gelmiyor be abi...

  YanıtlaSil
 3. cin olayı banada inandırıcı gelmiyor, ama hikaye gerçekten çok hoş. Sırf cinsel kısmı için okumaya gelenler olacaktır. :D

  YanıtlaSil
 4. daha ilginç birşey söyleyeyim fincandan öte bizim cin (ALİ) ev arkadaşımın bedenine girip benimle konuşurdu epey bir muhabbetimiz sürdü o ve arkadaşlarıyla...

  YanıtlaSil
 5. Hay Allah!!! :))))))))))))
  beklenen gün geldi, çekilen çile bitti. :)
  Demekki bu ilk cinsel deneyimler birbirine benziyormuş.. Ben ilk başta anlamadıydım, konu bir yere bağlanacak sandıydım... Ne fesatmışım yahuuuuuuu :)
  Aklıma neler neler geldi bu yazıyı okuduktan sonra:D
  3 harfli erkek arkadaşımı hatırladım...
  -Geldiysen evet'e git :) hahaha:)

  İ.O. sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün...

  YanıtlaSil
 6. Pabuç: cesaret değil ama cehaletten olsa gerek. yoksa herkes kendi dünyasında mutlu. yine de bu işe ehli olanlar birtakım şarlatanlara fırsat tanımadan ilgi gösterse iyi olur bence.

  YanıtlaSil
 7. Cupy: inandırıcı gelmeyebilir. yine de şunu söyleyebilirim. boş vaktin varsa al iki arkadaş yanına dene ışıkları söndürüp. ben gördüm ki çok zor değil, ancak neticede ne eline geçer. kocaman bir hiç...

  YanıtlaSil
 8. mr_lonely: inanmak inanmamak sana kalmış. maksadım zaten bir anı paylaşmak. ama yukarıda yazdığım gibi çok da zor bir mesele değil ancak gereksiz.herkes kendi yoluna demek daha hayırlı. en azından benim gibi cahiller için

  YanıtlaSil
 9. funda: inanırım. değişik seçenekleri var zannımca. hatta yazdığım gibi neden bir pc yardımıyla msn de görüşülmesin. olur mu? hadi ya. desek de vardır bir yolu yöntemi bence. öcü hortlak öykülerinden ya da şakasından öte...

  YanıtlaSil
 10. Kybele F: isim isme cisim cisme benzer. cin ali de cin aliye. benimkisi ali (3harfli) değildi gerçi ama:)ayşe (4 yeni bir model:p) dağ fare doğurdu deme. ne yapalım adım hıdır, elimden gelen budur....

  YanıtlaSil
 11. ben yine eğlendim, yine mutlu oldm :D hele şu cin muhabbetine :D bu cinler de insanlar gibi, iyisi kötüsü olurmuş abi :)

  YanıtlaSil
 12. Bizde ruh çağırmıştık. Dalga geçmiştim asla inanmam demiştim. Sen oynatıyorsun fincanı demiştim. İnanılmaz ama gerçekten geldi ve cevap verdi sorularımıza. Uzunn bir zaman kendime gelemedim çok korktum ve bir daha da böyle ortamda bulunmamaya yemin ettim:)

  Sevgiler

  YanıtlaSil
 13. Pek tabii benim hoşuma gitti.
  Cinsel değil eşcinsel deneyimini bile yazsan okurum ipraam! Böyle de iddialıyım.

  Eline sağlık. 10 parmak kullan arada parmakları dinlendir hatta bi masör bul parmaklarına yumuşağından masajlar felen yapsın sonra daha çok yazı yaz emi.

  YanıtlaSil
 14. Hayal Meyal: Mutlu edebildikse ne hoş... Sevindik efendim biz de.

  Çınar: Bence de gereksiz bir ilgi. Ancak palavra da değil işin aslı var bence.

  BigaripWomen: seni severim ama senin hatırına bile eşcinsel olamam kusura bakma:) Benim tercihim belli ;)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar