Bazıları daha fazlasını yapar


Ben blog yazıyorum. sen blog yazıyorsun. biz, siz, onlar blog yazıyoruz. ama bazıları daha fazlasını yapıyor. nette görüyorum. bir takım sosyal sorumluluk projelerinde görev alan ve bunları paylaşan adı güzel, kendi güzel, yüreği güzel insanlar var...

B
u tür çalışmalara aktif olarak katılamasam da kutluyorum. bu işler güzel işler, ciddi ve cici işler. bakınız şurda benim bloglarını okuduğum bir kaç arkadaşımın da içinde olduğu bir site "33 okul 3003 öğrenci için elele" adıyla bir kampanya düzenlemiş.

K
ampanya kapsamında ihtiyaç sahibi öğrenciler için kalem defter silgi alınacakmış. kampanyanın bayram sonu okulların açılmasına yetişmesi planlanıyor. naçizane ben de kendi çapımda birşeyler gönderdim. tabi siteme de linkini ekleyerek ayrıca destek olmak istedim.

H
adi sizde birşeyler yapın...

Ayrıntılar burda : http://www.birmilyonkalem.com/?p=17543


Bu yazıyı paylaş: :

1 Yorum var:

  1. Merhabalar, yazınızı bir sosyal ağda gördüm az önce.Dediğiniz gibi, biraz belden aşağı vurulduğunda yazılar daha çok dikkat çekiyor. Nedendir bilinmez, milletimiz bel altına çok meraklı anlaşılan. Ben kendi adıma üstüme düşeni yapacağım. Duyarlılığınız içinse size teşekkür ederim :) sevgilerimle..

    YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar