Orgazmı kim kaybetti de siz buldunuz?
Yaw kızlar, yanılıyorsunuz iki gözüm, bu orgazmı siz icad etmediniz, sevişmeyi bilen bir tek siz değilsiniz.

İnsanoğlu (böğürme sesi değil) M.Ö'den beri sevişiyor. Üstelik M.S'dan sonra bile icad edilse 2009 yılda denenmedik pozisyon da kalmamıştır herhalde.
Fazla merak edenler hint heykellerine, kamasutracının el kitabına, azıcık da ibret-i alem olsun diye Pompei harabelerine bakabilir. Daha ları merak edenler; meleklere bıyık buracak kadar sapıtmış Lut kavmiyle ilgili kaynaklara da göz atabilir..

Yani "bi seviştik bi seviştik, 2 haftada kullandım attım pedim gibi, yenisine sağlık erkeğimin" söylemleri çok yeni birşey değil. Arabistan çöllerinde çadırlarına bayrak dikip, arada bir indirip bi çentik daha atan gacılar da varmış. Üstelik şöhretleri hiçbir bloggeriyemizden aşağı değilmiş. Daha da yanisi bir blogger kardeşimizin sıyırdığı bir zamanda ağzını bozup dediği gibi: bu erkek milleti aferim çok güzel Verdi'nin bu eseri, muhteşem dese de işin ucu kendine dokununca pek musikişinas değildir...

Yıllardır nice evlerin içerisinde ne duyulmaz iniltiler, ne orgazmlar yaşanmıştır siz bilmezsiniz. Ya da ben gibi bilebildiğiniz kadarını bilirsiniz. Hepimizin dr. haydar dümen ayağında türk kadınının eksik kalmış orgazm beklentisini masaya yatırmasına ve okumuş, eli yüzü kalem vs. tutan kadınlar daha güzel orgazm oluyor demesine gerek yok. Nenelerimiz istiklal harbinde cepheye mermi taşımanın alâsını yapmışlarsa, analar ne çılgın Türkler doğurmuşsa merak etmeyin ecdadımızdan orgazmın da kralını yapabilenler olmuştur.

Zannedersiniz ki cinsellik evvelden beri tabuydu Anadolu'da. Sanki kitaplar yazmadan önce bu işin kitabı bilinmezdi. İnsanlar el yordamıyla sevişirdi. Türk kadını hep eli böğründe mutsuz evliliklerle mi kurdu koca imparatorlukları? -Hadi canım, savaşan erkeklerdi. imparatorlukları da onlar mı kurdu diyorsunuz. Nah! diyorum size ben de. Arkasında (veya önünde:) kadınlar olmadan erkekler uzun süreli bağdaş kurmayı bile beceremez be. Değil ki devlet kursun. Siz hiç mutsuz insanların kurduğu herhangi bir şeyin (viagrayla bile olsa) uzun süre ayakta durduğunu gördünüz mü?

Sağdıçlık ve yengelik müessesesi öyle hafife alınacak, bugünki gibi formaliteden şeyler değilmiş eskiden. bu işin nasıl ağrısız, acısız olacağından tutun, erbabınca usulüne uygun olarak anlatılmış olması mümkün. üstelik bir de sabah namazında "oldu mu len" tekmili alınması da cabası. İşin daha ilginci yüzü fazla yırtmadan, eşeğin şeyine su kaçırmadan bu işi çözmüşler atalarımız. Atalarımız derken, bizden bir iki kuşak öncekilerin işi arap saçına çevirdikleri körün tuttuğu değneği taklit etme döneminini kasdetmiyorum.

kızlık zarından, hamile kalma pozisyonuna kadar bugün anlatım dili itibarıyla belki komik bulacağınız unsurlar, hatta hadi len! diyebileceğiniz ama temeli istatistiğe dayanan erkek çocuk olasılığı üzerine bir sürü kitaplar yazılmış. Siz marifetnamede ne marifetler var bilmez misiniz? ya sahaflarda 5 tl'ye bile bulabileceğiniz Mürşid-i Müteehhilin? Tabi canım varsa yoksa kamasutra ondan önce bişi bilen yoktu sanki canım memleketimde...

Merak etmeyin.
geçmişte de herşey yapılmış. insanoğlu ademden bu yana sevişmiş, tabi atalarımız da. üstelik de usulünce fantezisini de eksik etmeden. Ancak yaşam biçimini ve çevresini de ona göre düzenlemiş. bugünkü gibi piç bir mimari yerine evlerini kale gibi yapmış. Eski yatak odalarında dışarıdan bakıldığında hiç gözükmeyen "domuzluk" adlı banyoları icad etmiş. O da ne? derseniz, yatak odanızın içinde küvet keyfi diyebilirsiniz...

Tevellütüm daha eskisini anlatmaya yetmez ama ev duvarlarındaki akustiği de bir şekilde çözdüklerini düşünüyorum. Gerçi Osmanlı evleri ahşapmış ama iniltilerin de orgazm çığlıklarının da yeni keşfedilmiş şeyler olduğunu sanmam. Hani hamamda bangır bangır türkü söylersin de dışardan sesin duyulmaz. Bulmuşlardır bir kolayını emin olun. Hiç bir çare bulamayan adına yörük demiştir, lâz demiştir diğerlerine mahsuscuktan küsmüş, gitmiş evini uzak tepelere kurmuştur ve her gökgürültüsünde, naralar atıp, böğüre böğüre sevişmiştir...

Nasıl Edison ışığı değil, ampülü bulmuşsa, orgazmı da seksi de biz icad etmedik. Sadece ruhunu çalıp, mekanikleştirdik ve bok yemenin arapçası kabilinden Avrupa'dan çakma modern bir isim uydurduk...

Çinlilere set yaptıracak kadar belalı bir milletin, asırlarca Avrupa'yı titreten bir devletin ve Çanakkale'de ve Kurtuluş savaşında yedi düvelle çarpışan bir halkın kadınlarının, sevmeyi ve sevişmeyi bilmediği, çocuklarını tavuk yumurtlar gibi doğurduğunu düşünmek abesle iştigaldir. Dedelerimiz de, ninelerimiz de bu işin kralını yapmışlardır emin olun.

Sadece bu tür şeylerin uluorta söylenmesini ayıp sayıp, saman altından su yürütmüşler, karda yürüyüp izlerini belli etmemişlerdir diye düşünüyorum.

Yoksa ninen dedeni seve seve öpmese, sen nasıl sevgi çocuğu olurdun?

Bu yazıyı paylaş: :

14 Yorum var:

 1. Değil mi ya değil mi üstad?

  Koskoca divan edebiyatı, eski aşknameler, Türk Sanat Müziğisi ve güfteleri, daha neler neler..

  YanıtlaSil
 2. kardeşim seni siminyanın erkek versiyonu ilan ediyorum
  ama sen onu hayli hayli geçeceksin :)
  şimdilik tek eksiğin 500 kusur daha izleyici
  yolun açık olsun...

  YanıtlaSil
 3. Adsız: vehbinin kerrakesini unutmamamak lazım:p

  Orijinal Delikanlı: teveccühünüz ama yarış halinde değilim ve siminyaya saygı duyuyorum. dahası 500 küsur okuyucu Kestirmeden zor be orjinalciğim:)

  YanıtlaSil
 4. güzel yazmışın ;) (dicek başka bişi bulamadım "başarılı")

  YanıtlaSil
 5. Marifetnameyi ezberledin heralde ipraam :) Ama şu Mürşid-i Müteehhilin'i ciddi merak ettim he en kısa zamanda temin etmem gerek..Herneyse yine sağlam yazıydı zevkle okudum ama öle deil canım :Pp

  YanıtlaSil
 6. Gülşah: dicek çok şey var mutlaka. benimkisi farklı bir pencereden bakmak sadece.

  BigaripWomen: eskiden di çok eskiden. haydar hocamın rahlei tedrisatından da geçeli çok oldu. unumuzu eledik, eleğimizi asma moduna girdik artık:p Mürşid-i Müteehhilin dili ağır ve içeriği hafif gelebilir bugünki algımızla.

  YanıtlaSil
 7. Bi garip women: ayrıca öyle olmadığını ispata davet ediyorum sizi:p bi ara konuşuruz.

  YanıtlaSil
 8. Elle tutulup gözle görülesi bişi deil nasıl bi ispat bekliyosun bu bünyeden ipraam :) oldu konuşalım :))

  YanıtlaSil
 9. hadi ya. elsiz ayaksız, dilsiz dudaksız nası bişi oluyo. orgazm bir kuş mudur:p

  YanıtlaSil
 10. Yok burda ispat edemem dicem ama çoook garip olcak beee hatta ayıp olcak ama beni buna mecbur bıraktın :)) Sen bilion nası olduğunu da yazıyı okurken olmadığını da :)

  YanıtlaSil
 11. siminyanın erkek versiyonu.. hmmmm.. hmmmm;) anladın dimi?? :D

  YanıtlaSil
 12. yok anlamadım. sövüyo mu, övüyo mu, dövüyo mu? orjinal delikanlı'ya her sözü the original;)

  YanıtlaSil
 13. Bende hep bunu düşünmüşümdür.. Babaaannem şimdi ahkam kesiyo, öğüt komasına sokuyo bizi, arada içimi kıyıyo. Yaaa babaaanne sevişmelerinden bahset, sende ne cevherler vardır da ağır ablayı takılıyosun diye düşünmüşümdür:) Dedemde senin gibi bi hatunu kapmış, bastığın yeri inletiyormuşsun zamanında aaah babaanne ahhh:)
  Ben bu postu da çok sevdim..
  Kendini mucit zanneden herkese gitsin bu yazı diyelim , bir yandan Tanju Okan'dan Çal Çingene'yi dinlerken:)
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 14. KYBELE F: düşüncelerimde yalnız olmadığımı bilmek güzel. kesinlikle yer gök inlemiştir efendim:)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar