Sus lan, içimdeki abazanOtelin lobisi..

daha önce onu nasıl görmemişim. herhalde odasından indi... yoksa kapıdan içeri girerken görürdüm mutlaka. yalnız mı acaba? olsa olsa bir toplantı için gelmiştir ben gibi. yanına yaklaşıp, havadan sudan bahsetsem, ardından birşeyler içmeyi teklif etsem. sonra odamda minibar var diye yukarı davet etsem. gelir mi ki?

-gelir, gelir. sendeki karizma kimde var da gelmicek. akşama götürürsün bunu sen kesin(sus ulan içimdeki ayı)
-aslında genç, alımlı, hoş ve rahat giyimli bir kadın.. /yollu mu lan yoksa bu! (sus lan içimdeki abazan)
-fiziği de oldukça düzgün. bacaklarda bacak hani! /safi et, but, göğüs, kanat. (sus lan içimdeki deve).
-buğday teni... henüz yanmamasına rağmen esmer güzeli gibi gösteriyor onu. /Ah bir de bunun derisi soyulmuşunu göreceksin ki. Pul pul soyarım inan! (sus lan içimdeki hayvan)
-dizkapaklarının üstünde hafif yırtmaçlı eteği.... duruşu, oturuşu, tavırları.. /Hemen yanına parketsem şimdi... O bacaklar var ya, o memeler... (şşşşt... çek elini lan içimdeki hipopotam)

Şey bana mı gülümsüyor yoksa?
Öyle ya yarım saattir kesişiyoruz. Neredeyse kesişmedik bir yerimiz kalmadı. Kesişe kesişe, keşişlere döndük be... Gel mi diyor şimdi bu. Kaşı gözü de oynuyor baksana. Yoksa azıcık sinirli mi bana mı öyle geldi. Yok yok bu hatun bana kesildi resmen..

-Hadi odamıza çıkalım canım..
-Kim, ben mi,? / Üfff çıkalım tabi yavrum (hanmpfendi yani-kibar olalım), çıkalım.
Hatta tırman de dış cepheden tırmanalım. Ulan asansörü bırakıp merdivenlerden yürüsek, hem belini tutmak, /poposuna ellemek için bir bahanem olur di mi?... (oluruna bıraktım seni, içimdeki kıro.)
.........................
Aradan ne kadar zaman geçti bilmiyorum.
Birlikte merdivenleri çıktık. Romantik bir şekilde elim hatunun belinde tam odanın kapısını açmak için kartımı sokuyordum ki; bir el koluma dokundu hafifçe.
-A.. ne zaman alt kata indik lan? Niye ayakta duruyor şimdi bu? Ne zaman kalktı masadan, ne zaman yanıma geldi. Yine güzel bir kadına bakarken, dalıp gittim değil mi. Off ulan off...

Küçük bir not iliştirdi elime, hafifçe parmaklarıma dokunarak ve merdivenlere yöneldi, çıkmaya başladı. Geri dönüp işveli işveli bakar şimdi... Off! şu yürüyüşe, şu kalçalara bak...
-Eveet işte, sonunda hayal ettiğim gibi bir kadın düşürdüm. Büyük ihtimalle oda numarası yazıyor post itte.. Heyecanla çevirdim kağıdı:

-Senden bi lokum olmaz...!

Bu yazıyı paylaş: :

3 Yorum var:

 1. harbi o parantez içindekileri toplasak bir hayvan çıkarmı acaba?
  hemide kıllımı mıllı tüylü müylü hemide pala bıyıklı valla işin doğrusu kabahat içinde bir ayı yaşantan da değil o ayı yı dışatı çıkarttıranda kabahat.evet artık ortamlarda bir ayı kolay yetişmişyo :=)) harikasın valla

  YanıtlaSil
 2. sağımı solumu göremez oldum dost mu düşmen mı bilemez oldum ÇİZDİM OYNAMIYORUM ULEYYNNN...

  YanıtlaSil
 3. siyah kelebek: doğal hayatı korumalı, hepimiz çevre dostuyuz

  infaz: sen bana uyma yine de:)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar