Siminya'nın sakalları neden çıkmıyor?


Sanal alemin hit canavarı ve röntgen mütehassısı Siminya gizli gizli güzel yazılar yazmasının cezasını grand father tarafından "güzel yazma defterine o kadar para verdik ne hale çevirmişsin diye güzelce bir sopa yiyerek çekti".

Bi süre kendine gelemeyen Siminya'yı, yağcı yorumcular saz ekibi kısa sürede kendine getirmekte gecikmedi. Sen bizim canımızsın, balımızsın, sen olmazsan tüm bloglar kapalı kalsın tarzında yapılan yorumlara ilaveten yazarımız Gossip İbram'ın cep telefonuna geçtiği "SüperSiminya çabuk bi halt ye, dedikodu dünyasının sana ihtiyacı var" mesajı da eklenince Siminya kız öğrenci yurdunu özlemiş göçmen kuşlar misali iç çekip, jet hızıyla bloggere kesin dönüş yaptı.

Silkin ve kendine gel, titre ve yeniden orgazm ol moduna dönmek adına; oldu da bitti maşallah, bi daha sopa yemem işallah tarzında yazıVER kurtul adlı bir yazıyla blog dünyasının hitlerini yerinden oynatmak için 31.nci kez yeniden reenkarne olan Siminyanın nasıl hala pembe saçlı ve fıstık gibi gözüktüğünü anlamakta zorlanan ekibimiz, en kısa zamanda bunu da çözmeye su gibi and içti.

Gossib İbram abi'nin "Lan o resim infoda 9 aydır kaymak gibi duruyor, ben bir hafta resmimi değiştirmesem sakallarım uzuyor. Çabuk çözün şu işi" demesi üzerine Ar-ge çalışmalarına hız veren ekibimiz Siminya'nın bir sır gibi sakladığı yaşlanmayan erkek, kıllanmayan JPEG jelinin formülünü ele geçirmeyi başardı.

Seçmece Siminya vukuatları için:
http://siminya.blogspot.com/2008/12/bu-gece-hanginizle-yatacaktm.html
http://siminya.blogspot.com/2008/11/yasal-olsa-kime-tecavz-ederdin.html
http://siminya.blogspot.com/2009/01/ahlakszm-ama-namus-bende.html
Bu yazıyı paylaş: :

0 Yorum var:

Yorum Gönder

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar