Psikopat fare kameralarımıza iş üstünde yakalandı


Sevgili Gossip İbram izleyicileri. Yine bomba gibi bir haberle karşınızdayız. Ne demiştik İbram'dan kaçmaz. Psikopat fare kedilere her türlü eziyeti yapıp elimizden kurtulabileceğini sanıyordu ama yanıldı.

Dahi anlamında DE'lere kafayı taktığı yetmiyormuş gibi, bir DE kedilere kafa atan psikopat farenin bu cinsliğini ayın muayyen günlerinde daha fazla yapmasından yola çıkan ekibimiz onun "kurt fare" olduğunu tesbit etti. Dolun ayın libido tavan ekseninde olduğu bir gece 3 kediyi birden farenin elinden zor kurtaran ekibimiz "Oha yani" diyerek şok oldu.

Severim sevilirim, ağlarsam ananızı da ağlatırım diyerek bloglarda terör estiren psikopat fare kendine kafa tutup, "kızım etin ne budun ne" diyenleri (122 kg. kemiksiz ve 120x120x120) cevabıyla acayip korkutuyor. Küçükken tavuktan korkan ama kedi köpeklere terör estiren psikopat farenin bir süredir kendini "darı" sandığı için darıca'da darıca'lı bir psikologda tedavi gördüğü söyleniyor.

Aslen Aslan burcu kadını olan psikopat farenin psikopat ve kendini bi matah sayan biri olduğunu anlamaya zaten burcu yetiyor. Yine de merak edenler için söyliyeyim yükselen burcu DA: Libido.
Ayrıca çocukluğunda çiğ patlıcan yediğinden kışın kendisini kırağı çalmıyor. Psikopat farenin itinayla sakladığı pet şişelerde yayınlanmış arı ve solucan kolleksiyonları var.

İnfosuna koyacak fotoğraf mı bulamadı, bize mi bişi demek istiyo gözleri derken, anladık ki bu tuhaf kızın en büyük isteği yeniden çocuk olmak. Gossip İbram'dan kaçmaz ekibi olarak gizlice daldığımız labaratuarında kendisini çocuk yapma işi üstünde yakaladığımız psikopat farenin mahzeninde duvarlara asılmış bir sürü sex kölesi siyam kedisi olduğunu gördük (muhtemelen zenci seviyo:) . Arada onlara kafa atarak "benim benjamin botton'dan neyim eksik lan, kendimi çocuk yapmak istiyorum" diyerek şiddet uyguladığı kameralarımızdan kaçmadı.

Gossip İbram abi Zekerriya Beyaz ve Haydar Dümen karışımı olgun bir amca tavırlarıyla "Bak psikopat hanım kızım evladım. İşi psikopata bağlama kedilerin de bi canı var. Kendini çocuk yapcam diye uğraşcana, evlen kendin bi çocuk yap, sonra da çocukla çocuk olursun" diyerek teselli etmeye çalıştığı psikopat fareyi kendi pederine terk ederek (babasına teslim ettik yani) "Saadettin SENSOY ben gerisini hallederim" abimiz gibi yepisyeni maceralara doğru yola koyuldu...

Psikopata bağlanmış yazılar:
http://obsesifkaralamalar.blogspot.com/2008/11/istiyorum.html
http://obsesifkaralamalar.blogspot.com/2009_05_01_archive.html
http://obsesifkaralamalar.blogspot.com/2009/05/mazretim-var-asabiyim-ben.html
Bu yazıyı paylaş: :

0 Yorum var:

Yorum Gönder

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar