Nefs köpeği ile mücadele yılları -IYavrum ne diyom ben sana! Uslu çocuk ol artık.
Hala yaşadıklarından öğrendiğin bişey yok be İbram senin... İki de bi kalkıyon yerinden, söz möz dinnemiyon. Olm efendi ol, terbiyeli ol, her topa girme-pas bekle, yırtık şeyden çıkar gibim çıkma zırt, pırt... Tamam anladık, sevimlisin, sempatiksin. İyi ki bi görünce sevdiler hani, saçını başını okşadılar. Ne diye şımarıklık yapıp, delleniyon? Bak bi gün öyle bi dövücem ki; elimden alamıcaklar seni. Söylemedi deme.

Her haltı yiyon, sonra 18'den küçüküm daha 17, 17 diye ceza almam sanıyon ama 18+ zamanında denk getirdiler mi, takarlar kelepçeyi boynuna, görürsün gününü. Herşeyin sorunlusu sensin küçük ibram. bi türlü adam gibi büyümesini bilemedin. Bazen çocuk gibi, bazen de serseri bir delikanlı gibi davranıyon. bi karar ver, yeterince akıllan, büyü artık.

-
Kes lan, bi gün: 24 saat gerdanına halka geçirilmiş afrikalı kız boynu gibi hep 18+ durayım da gör gününü. danalar gibi !maaa diye böğürürsen asıl sen akıllanırsın...


-Sus terbiyesiz, şimdi sünnetçi amcaya vercem seni. Yaz geldi di mi? Millet açtı orasını burasını. sana da, senin gibilere de fırsat çıktı. Biz durmadan işkence edelim kendimize. aklımıza olmadık korku filmleri getirelim İbram uslu dursun diye ama senin şeyinde bile değil... Öyle yerlerde, öyle zamanlarda serserilik edip karşıma dikiliyosun ki; kill bill Naciye'yi çağırasım geliyor. Şöyle kaldırımda bile on dakka elimi tutup, efendice yürüyemiyosun.

-
Abi sen manyak mısın? Geçen gün elini tuttum da sapık diye sabaha kadar karakolda tutmadılar mı seni? Hangimiz akıllı, hangimiz deliyiz allasen.

-Off, off napcam lan ben senle. kendini k/darı ambarında gören horoz gibi ne dikiyon başını. Otur len ibram, sus len ibram. Kesecem bak! sözünü. Edebinle dur hayvan. Tabi, tabi ah aptal kafam, vaktiyle seni buzlu su ile terbiye etmeyende suç...

-Şşt abi bak bi karı geliyo karşıdan. Baksana, ufff ufff ..ete bak, buda bak. yeme de....

-Hayvansın lan İpram! Olm sen yine ufak ufak büyüyon mu, bana mı öyle geliyo? Bak söylemedi deme 20'yi geçersen doğru askere gönderirim seni. Orda şapı da, şaplakı da yedirir, akıllandırırlar seni nasıl olsa. Uslu dur be kuzum. Bak sakin ol, beş dakka delikanlı dur... Aplalar sevip, okşamaya gelmiş...

-Aaa! sizin mi bu köpek?
-Aaa, pardon evet, benim kendimin.
-Ay ne güssellll.. ısırmaz di mi?
-Yok, bişicik yapmaz. Uslu dur oğlum ibram..
-Ayy noluyoo buna. İmdaat! Napıyo bu hayvan?
-Oğlum otur yerine lan, Hayvan ibram. Bırayk kızı layn!...

-Kes lan.. sen ellerini dut... fazla gıpraşmasın...
-İbrammm.. İbramm Oh! my godd...

Not: Y
azı sadece bi yazıdır. İbram teoride, pratikte ve partnersiz fantezide zapık değildir:p
Bu yazıyı paylaş: :

4 Yorum var:

 1. artı 18 konulara yöneliyorsun hep olmuyorr :D

  YanıtlaSil
 2. bence İbram teoride, pratikte DELİDİR...

  :):)

  YanıtlaSil
 3. nefs falan deyince ben de şöyle dini, oturaklı bi yazı falan sandım...:P Allah cezanı verecek bi gün biliyosun dimi?:)

  YanıtlaSil
 4. YEJADES: artık dönüyorum merak etme. bundan sonra kendimi halkıma adıyorum. ne yazarsam sizler için:p

  Ateş Böceği: Deli'nin deliliğinin delili bir başka delidir. tımarhane arkadaşım:)

  bi dost: töbe de... sonu böyle bitmese de herkesin bir mücadelesi var di mi;)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar