Hint değil, pozisyon fakiri İbramCanım çok sıkkın bu günlerde.
Yine istifa etmeyi düşünüyorum. yaş kemale erdi ama şu alemde halâ kafama göre bir pozisyon bulamadım.

Cv'
m fena değil, fazla var, eksik yok. Gerçi girdiğim yerlerde iyi de ücret aldım ama öyle denedim olmadı, böyle denedim olmadı. bir türlü yaptığım işlerde mutlu olamadım.

bak şu pozisyon iyi, tam sen'lik dediler. başvurdum bu kez de i alamadım. çeşitli farklı işverenler de denedim. onlar bana razı geldi, ama bu kez benim gönlüm olmadı. Napim, olmadı işte, yapamadım. Kısmetsizim vesselam.

Adamım!
tam bu boşluğu sen doldurursun, senden iyi bu işi kimse yapamaz dediler; yok, yok, yok. ben kendi kafamdaki boşluğu bile dolduramadım ki başkasının boşluğuna faydam olsun. Olmadı da nitekim.

İşin aslı, bir çok iş ve işveren değiştirdim ama bir türlü kafama göre rahat bir pozisyon bulamadım, tıpkı başımı sokacak bir evim olmayıp, kiralık dairelerde sürttüğüm gibi.

Var bende bi yamukluk, baksanıza 69 kitap ezberledim, hala arayışlardayım........
;)
Bu yazıyı paylaş: :

3 Yorum var:

 1. ağzım açık okuyorum seni ben, pes yani bu kadar kelime oyununa pess:)

  YanıtlaSil
 2. bi dost: hadi ya... ben de ilk defa derdimi doğru dürüst, yanlış anlaşılmadan anlatim demiştim. yine mi beceremedim:) tüh...

  YanıtlaSil
 3. Hıh tamda senlik bir yazı

  senin aradığın pozisyonu sana sunamayan işverenlerin utansın senin suçun yok sonuçta sen fazlasını vermek istiyorsun ama almıyorlarsa yapacak bir şey yok sıkma canını :):)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar