hiçbir blogger bu kadar çıplak yazamazdı


99 değil ama 100 kişi beni izlerse halka açılma işine hız vereceğime dair kendime bir sözüm vardı. hayırlısıyla bu sayıya ulaştık... şimdi meraksız bakışlarınız altında gömleğimden bir düğme daha çözebilirim... biraz daha seyredin bakalım içimde neler var.. teşhircilikse biz de yaparız teşhirin alâsını...

Yalnız bir konuda anlaşalım. yazının sonuna doğru "çok da göstermedin be ibram" elimiz böğrümüzde kaldı deyip, cümle alem içinde kadın argosu kullanmak yasak (yaşanmıştır!)
Şimdi birkaç düğmeyi daha usulca açarsak; az daha içerilere doğru baktığınızda adı sevdiklerimin adıyla çarpan, bu yüzden de aritmi problemi olan pompamsı bir şey göreceksiniz.(pompa deyince çalışan aklınızı seveyim). hani tek görevi kanı beynimize ve malum yerimize pompalamak olmayan, nasıl oluyorsa duygularımızı da yüklenen kanlı canlı, hayatımızın bitip bitmediği ondan sorulan et parçasından söz ediyorum.
Tamam işte... işte orası. Ah! kalbim. sizleri seven yerim. sizlere dokunurken ürperip, en az sizin kadar titreyen yerim. Buldunuz! Şahsen usul usul dokunmanızı, sevip okşamanızı isteyebileceğim iki şeyden birisidir kendisi. Lütfen özen gösteriniz. Cam değildir ama herkesinki kadar kolay kırılabilir. Sizi severse ikimizi de uçurabilecek kadar heyecanla, aşkla, şevkle çalışabilir. Terkedilmelere karşı dayanıksızdır, darbelere aldırır, üzülür, kanar.... Ölürüm sonra bak....
Biliyorum aklınız, fikriniz daha içerilerde birşeyler bulabilmek arzusu ile yanıp tutuşuyor. Hani olur ya kalbimin misafirini falan merak ediyorsunuzdur. "Xximde bile değil ibram, napim lan senin kalbini?" diyenlerinize kulaklarımı tıkıyorum. Ne yapayım abazansam, benim de romantik olduğu kadar küstah hayallerim olamaz mı?
Şimdi lütfen ellerinizi kalbimden akciğerlerime, oradan böbreklerime ve daha aşağılara doğru uzanmaktan vazgeçirin. Ne yapacaksınız ciğerlerime doldurduğum havayı hangi Havva'nın adını sayıklayarak içime çektiğimi? İçtiğim suyu yudumlarken kimi düşündüğümü, böbreğimden süzülen çayı, hangi çay bahçesinde denize karşı kiminle içtiğimi mi merak ediyorsunuz. Ama o kadar da içişlerime karışmayın canım. Kim demiş Süheyla'yı... (*)

Hadi gelin az yukarılara da çıkalım. Sevip, okşamanızdan, dokunup, oynamanızdan hoşlanan ikinci parçamla tanıştırayım sizi. Kocaman, sert bir kutunun içerisinde ama yumuşacıktır kendisi. Buyrun! beynim. Tıpkı sizinkine benzer (gerçi onun da dişisi erkeği var diyorlar ama). Hani aklımızı içine sakladığımız. Görebiliyor musunuz? Nasıl haince sırıtıyor değil mi? Sizinle dansetmeyi seviyor kerata. İzleyicisi tarafından şımartılmak ve egosu okşanmak nasıl da hoşuna gidiyor...
Ya.... İşte böyleyken böyle sevgili izleyicilerim. Bloglarda ilk defa bir blogger sizlere başkalarının gösteremediği kadar açık saçık yerlerini teşhir ediyor. Henüz "ben onun ciğerini bilirim" diyemiyorsunuz hakkımda ama "geçen gün ibram'ın aklını okudum, kalbine girdim, dolaştım, kanki olduk."diyebilirsiniz.

Hatta "birlikte zihninde çay demleyip içtik" demeniz bile mümkün... Bu kıyağımı da unutmazsınız artık.
Bu yazıyı paylaş: :

10 Yorum var:

 1. yazılarınızı okuyorum..bazılarına yorum yazamasam da:)

  YanıtlaSil
 2. dbp ben de seni, bende seni. büyük bir keyifle...

  YanıtlaSil
 3. kankim :P ben de okuyorum yaa, çok manyak yazan bi manyaksın sen afedersin:)) halka mal oldun artık demek:)

  YanıtlaSil
 4. İşte içi dışı bir blog yazarı diye buna derim ben. Yürüyünüz, her daim arkanızdayız. Yani mecazi olarak :)

  YanıtlaSil
 5. bi dost: açılımlarımız sürecek. alem açmak neymiş görsün. genlerime kadar açıcam halkıma... ben sizler için varım:) madem oyunun kuralı.
  şey bi de manyak iyi bişi di mi?

  dozi: zaten hep varlığını hissediyorum. ama unutma dünya yuvarlak. keser döner sap döner:)
  mecazi olarak yani..

  YanıtlaSil
 6. manyak bişey hemi de! benim lugatımda iyi anlamlar taşıyor kendisi:)

  YanıtlaSil
 7. bi dost sana bi konu, sen kendi lugatından kelimeler ve anlamlarını yaz bi yazında:))

  bazı yazıların yorumlarını bile okunuyor tebesümle ..farzı misal burası:)

  YanıtlaSil
 8. ben gözlerini merak ediyorum İpraaaaam! o kadar :)
  ( ay ne romantikim :) )

  YanıtlaSil
 9. siyah kelebek: açmam açamam çünkü çooookkk ayıppptır.... tsm konseri gibi oldu:)

  KYBELE F: al iki gözümüzün birisi senin (zeki müren kahır mektubundan:)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar