Gossip İbram'a bayılan Sarhoş Kedi ayılınca ne dedi?


Hayırlısıyla, CES ile olan randevumuzu halletlikten sonra portakalı soyduk, başucumuza koyduk, Siz de okudunuz yine hayırlısıyla. Gelecek programda sarhoş kedi ile takılcaz ancak bu aralar tam prozac'lık olduğu için azıcık tırsıyoruz kendisinden. Ayık bir zamanında denk getirmeye çalışıyoruz. Dur bakalım malum günler de geçsin, sakinleşince yayında olcaz demiş ancak sonrasında gelişen olaylar yüzünden dut yemiş bülbül gibim susmuştuk.

Biliyonus bi süredir sarhoş kediyle o depresyon senin bu depresyon benim dolanıyoduk. nihayeti kediyle 3.5 gün 9.5 hafta kafaları çektikten ve sonunda miligram farkıyla benimkinin daha kocaman olduğuna karar verdikten sonra nolduysa, nasıl olduysa artık mutfakta kiraz yiyip çekirdeğini sayma olayına bir son vererek yazımızı yayına verdik...

Öncelikle konuya fiziki bir bakış atacak olursak resimden de görüneceği üzre sarhoş kedi ön bacakları güzel bir kızdır (napalım olm kız başka resmini vermedi, bizde iki bacaklı kedi resmi koyduk) Sarhoş kedi hepimizin için kaderin cilvesi ve bloggerlerin cilvelisidir. iyi ki de öyledir. Severiz kendisini, öpüp okşarız. O da bizi sever, patileriyle pandikler.

Sarhoşluğundan mı, deli cesaretinden midir bilmem Adsız yorumcuların sorun çıkarmasına engel çıkarmaz ama lafını da esirgemez. Laf sokana o da lafını…. Ben Gossip İbram (beyefendi ve kibar adam olarak son yazdığı yazıya gelen tepkiler yüzünden kedinin kalbinin web-cam gibim kırıldığını düşünüyorum.

Aslında her kadın gibi onun da regl zamanına (ay hali-kurt kadın hali) denk düştüğünü sandığım bir yazı (azcık da gossip ibramın) gazı yüzünden. blog camiasında ne kadar kıl tüy saç baş dantel oya yazan bloggers ve alkış tutan hayranları varsa kediyi bi köşeye sıkıştırıp topluca tecavüz ve linç fantezilerine alet etmişlerdir. Atan 1 Karşılıyan 2. Taraflar karşılıklı olarak ayıp etmişlerdir...

Oysa, ben dediydim kızlara sarhoşun mektubu okunmaz diye. Oldu bi kere. Kedinin az dozunu kaçırdığını düşündüğüm, maksadını aşan bu yazısı dolayısıyla aklı selim tepkiler dışında bazı yorumların dozu daha da kaçırılmış ve istenmiyen bir durum (genel koruma hatası - mavi ekran) oluşmuştur.(şahsen ben hemcinsi kadınları eleştirdiği için yine kadınlar tarafından eleştirilmesini anlarım ama neden erkek fan'ların toplu halde kediye döşendiğini anlayabilmiş değilim...)

Şahsen ve bilhassa bloglarda sevmek ve sevişmek taraftarı olan Gossip İbram abimiz bu tür kapışmalara pek anlam veremektedir. Şeyyni xXim derken bile birbirimize tatlı tatlı geçirelim. gelin dostlar birlikte orgasm olalım felsefesine düstur edinen İbram abi bu olaya fena halde içerlemiş. 3 gün eli herhangi bişi tutmadığı için bi işin ucundan da tutamamıştır. Haliyle ülke ekonomisinde de bu yüzden işgücü kaybı oluşmuştur.

Bu sıra depresyon sorunlarına kafayı takan sarhoş kediye "bırak bu felsefik durumları baba erenler gibi relax ol". "Acıdı ama geçti.. sen bize değdirdin accık, biz de topluca tahrik olduk tadını kaçırdık" diyor elimizde birkaç kutu lokum, şekerleme ile gönlünü alıyor o bacakları tekrar sahnede görmek istediğimizi belirtiyoruz..

Arada bir "yemekteyiz programına çıkçam, kendim dahil canlı yayında herkesi zehirlicem" kabilinden akıl sıyırtmaları sergiliyen sarhoş kediye "Bak TV'lere çıkamadın ama bi şekilde meşhur oldun. Klavyesinde X tuşu basan adsız ve bahtsız bedeviler bile sana y/korum yapmaya koştu. Artık susma kedi! sen sustukça korkarım sıra bize gelecek" diyerek sizi sarhoş mart kedisi senfonileri ile başbaşa bırakıyoruz.

Kedi Miyav dedi:
http://sarhosuzsarhossunuz.blogspot.com/2009/05/istanbulda-bir-turist-sarhoskedi
.html


Not: resimdeki bacaklar sarhoş kedi'nin sitesinden alınmıştır. guugle'dan araklama değildir. kendinin bacakları herhal:) güzel lan...
Not2: bu röportaj kifayetsiz oldu okuyucu. bence sen kedinin blogunu bi güssel kendin gez...
Bu yazıyı paylaş: :

0 Yorum var:

Yorum Gönder

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar