bekâret ve bloggerin bayanlara ücretsiz açılış hizmeti
Hadi kızlar üzülmeyin artık ağrısız acısız, kansız, kan davasız halloluyor bu işler. ne bekâretinizi hayatınızın erkeğine saklamanın bir anlamı kaldı ne de saklayamadım samanı diye regle münasip düşen mübarek bi takvim günü ayarlamanıza ihtiyaç var artık. vaktiyle çok üzülüp terzi arayanlar, size de müjde. Artık diplomalı tüccar terzilere de gerek kalmadı. Blogger sizi blogunuzun kadını yaptı,bitirdi işi..

Boşuna töre-ristler bekâret raporu arasın dursun. Kız bloggerci oldu mu, olay bitti, geçmiş olsun artık. Hiç info hizmetlerine baktınız mı? Yaş kaç olursa olsun infonuza kadın'ı yapıştırıyor.. Kaydet dediğiniz anda kızlığınız anında iki tıklamayla sizlere ömür. Biraz ön sevişseydik bari deseniz de iş çoktan bitti.

Lan kodumun bloggeri nerden biliyon, belki vermedik hiç kimseye evrak mevrak. Nerden çıkardın hemen kadın olduğumu? deseniz de nafile... "Hayırlı olsun, oldu da bitti maşallah. Şimdi takı törenine geçiyoruz. Blogger'in halasından bir b/yüzük". En azından acaba hamile kalmış mıyımdır? diye dr Haydar Tümen'e sormazsınız artık. Sorar mısınız yoksa kızlar lan?

Merak ediyom bunun ingilizcesi de böyle mi? Mrs. mi yazıyor kafadan. Yani seçenek bırakmadan olayı yaş ve kuru ya bağlamış da Miss. gibi 18+ ları otomatikman kadın mı yapıyor orda da, şahsen bak bunu bilmiyorum.

Sırf kızlara kadın dese iyi adam bağıra çağıra nickim "gay kedi' diyo ama blogger ipler mi anında basmış damgayı erkek diye... demek ki gay blogger olmaya hakkınız falan yok... Üstü mavi, altı miss gibi pembe nüfus kağıdını rüyanızda görürsünüz artık. İsterse kestirin kökünden, erkeksiniz olm siz.

Yani sözüm meclisten dışarı kızlar, benim herhangi bir takıntım yok. Kapı gibim erkek yazıyo kocaman infomda. Üstelik soğan erkeği de demiyor. İnanmazlarsa kontrolünden de rahatsız olmam. Ama nolcak sizin bu haliniz, üzülüyom şahsen. Yarın değiştirelim şu infoyu kız oğlan kız yazdıralım deseniz, korkarım hastaneden rapor da ister bu blogger.
Bence siz topluca bu bloggeri terkedin. Yoksa bekaret gitti gider...
Bu yazıyı paylaş: :

10 Yorum var:

 1. hahahaha deliiiiiiiiiiiiiiiii.............

  YanıtlaSil
 2. ibraammm bu arada yorum bulutunda senin ortaç'ın benim üzerime gelmiş yorum sayımı göremiyorm :D lütfen biraz yorum yazmada görebileyim ehehe =)

  YanıtlaSil
 3. çemkir demişsin, ok çünkü hak ettin... HIRRRRRR!!!

  YanıtlaSil
 4. bence sen şu bekaret olayına taktın bana öle geliyor artı başkası ha kız olmak istemiş o erkek olmak istemiş sanane ya niye dert ediyon koy götüne rahvan yani... boşver bir dahaki yazının türkiyeyi nasıl kurtarırzla ilgili olmasını istiyorum :D

  YanıtlaSil
 5. ahahah... kelimelerle oynamanın da, bir tadı olmalı :D

  YanıtlaSil
 6. Blogger gadınları gadın olmaktan mutlu/memnun, verse de memnun, vermese de memnun. Farklı segmentlerin insanlarıymışız.

  YanıtlaSil
 7. PAMIK: gül sen gül:) yakında seni de aldırcam bakırköye. yorum bulutuna gelince. büyüksem bu benim suçum değil:)

  BİDOST: kızma hemen. ben tarafsızım:) bi de cehaletimi affedin. insan hakları derneği ayrımcılık olmasın diye bütün kızları kadın yapmış blogger'den çok önce.

  YEJADES: taktığım tek şey bakkala borç. gerisini nüfus planlaması adına bilem reddediyorum. ancak sözünü tuttum memleket meselerine eğilcem bi soraki yazımda.

  SERZENİŞ MERAKLISI: tam isabet. gerisi laf ü güzaf dediklerimin.

  HEVESLİ BARDAK: Onlarda benden memnun ben de onlardan memnunum merak etmeyesin. Farklılıklarımızdır, cinsliklerimizdir bizi cazip yapan. Aynı cins olursak zapık diyolar.

  YanıtlaSil
 8. bu aralar tam da kadın/kız kelimeleri arasındaki farklar ve kullanımı üstüne ciddi bir konu yazacaktım ki bunu okudum..sen kafaya almışsın ama ben ciddi yazıcam :Pp

  YanıtlaSil
 9. dar bir görüş açısıyla okunursa çok kızılacak bir yazı ama ben anlatılmak istenileni aldım zannediyorum kendi çapımda. çocukluktan çıkmış her dişi (18 yaşından küçükler çocuktur kanunen) kadındır efendim, ister beğensinler ister beğenmesinler.

  YanıtlaSil
 10. Ne gerek var ki bu kadar kurcalamaya. Kadın ve Erkek işte. Hem ingilizceside böyledir merak etme. Male ve Female diye sorar. Mantıklı olan da bu bence. Ayrıca gay kişi de erkek değil midir? Cinsel tercihiniz nedir diye sormuyor ki? (Sormasın da zaten)

  YanıtlaSil

Buraya yorum yazabilirsiniz. Niye yazmıyorsunuz?

Çok okunan yazılar